Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Ostuarved/Tasumised> Registrid> Ostuarved> Ostuarve salvestamisel ütleb programm “On juba registreeritud”

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 07. oktoober 2025

Ostuarve salvestamisel ütleb programm “On juba registreeritud”

Teade On juba registreeritud tähendab, et antud tarnijale on sellise numbriga ostuarve juba registreeritud. Kontrolli, kas oled “Tarnija arvenr.” lahtrisse sisestanud õige numbri. Kui soovidki sisestada mitut ühesuguse tarnija arve numbriga Ostuarvet, siis osuta teatele OK ning jätka dokumendi sisestamist. Ilmuv teade on ainult hoiatav.
Kui soovid, et programm kontrolliks tarnijate arve numbreid, tuleb märkida valik moodulis Ostuarved > Seadistused > Lausendamine, ostud > Ära luba sama tarnija arvenr-ga arveid

Kui ekraanile ilmub hoopis teade “Selle numbriga arve on juba registreeritud“, siis see ei viita tarnija arve lahtrile, vaid Standard Booksi ostuarve numbri lahtrile “Nr.“. Kui see teade ilmub, siis ei saa ostuarvet salvestada. Proovi valida 1 number suurem dokumendinumber ja ostuarve uuesti salvestada.

 

 

( selle numbriga arve on juba registreeritud , on juba registreeritud) 

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Palun lisage oma e-posti aadress, et saaksime Sulle saata alternatiivse lahenduse.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Excellent Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Excellent Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Excellent laieneb Rootsi ja Norra suunal!

03. detsember 2025

Pilvepõhiste äritarkvaralahenduste pakkuja Excellent Business… Loe edasi

Excellent sai uue kuue. Mis muutus ja miks see on oluline?

28. november 2025

Võtsime eelmise aasta… Loe edasi

Pane enda turismiettevõtte tööprotsessid tööle: digitaliseerimine ja automatiseerimine Excellent Booksi abil!

24. november 2025

Turismis on tempo… Loe edasi