Leia vastused

Pangaväljavõtte importimisel tekkisid Laekumisele read, mis pole seotud arvetega. Kuidas saan muuta?Uuendatud 12. jaanuar 2021

Kui programm paneb laekunud summa automaatselt Laekumiste registrisse, kuid sina oleks soovinud selle summa registreerida finantskandena, siis toimi järgnevalt:

– Ava Laekumise dokument, mis tekkis (moodul Müügiarved register Laekumised).
– Kuna Laekumise kaart on kinnitamata kujul, siis saad kustutada laekumisel need read, millest ei peaks edaspidi laekumist tekkima ning kinnita Laekumise kaart.
– Seejärel ava moodul Finants – Seadistused – Väljavõtte arhiiv. Leia ja ava rida, mida soovid muuta.  Eemalda kaardilt linnuke “Tehtud“. Salvesta kaart.
– Seejärel vali sama kaardi peal Koosta menüüst “Kanne“. Või muu omale sobiv valik, kuidas programm peaks edaspidi sellise summa saabumisel käituma.
– Avanenud aknas saad koostada ühekordse kande või panna linnuke “Salvesta vastavus” ja koostada ka juba reegli nendele tingimustele. Selgituse väljale jäta alati ainult see osa selgitusest, mis alati kordub. Kõik see osa, mis ei kordu ja on alati muutuv (näiteks kuu, kuupäev jne) tuleb kustutada.

 

(pangaliidestus, vale import, impordi parandamine, vale pangaväljavõtte, laekumise parandamine, laekumisest kanne, vale laekumine, pangast import)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus