Leia vastused

Programmi sisenemisel ilmub teade “Rohkem postkaste kui lubatud”Uuendatud 15. november 2022

Kui ilmub teade “Lubatust rohkem postkaste” või “Rohkem postkaste kui lubatud“, siis tõenäoliselt on jäänud vanade Suletud kasutajate Postkastid aktiivseks. Kui töötaja on lahkunud või isiku kaarti enam ei kasutata, siis tuleb ka kasutaja Postkast programmis eemaldada. Postkastide arv peab vastama litsentseeritud kasutajate arvule. Postkastide arvu saad kontrollida moodulis Tehnika > Seadistused > Postkastid.

Kui postkaste on lubatust rohkem, siis tuleb postkast kustutada. Selleks toimi nii:
– mine moodulisse “E-maili ja Kaustad
– ava seadistus Postkastid.
– ava ülearuse isiku postkast ekraanile ja vali Kaart menüüst Kustuta.

Kui selles postkastis on veel e-mailid sees, siis ei saa postkasti kustutada. Siis tuleb e-mailid enne postkasti seest kustutada. Ükshaaval saad e-maile kustutada selle kasutaja postkastist Sirvimise aknas, aktiveerides e-maili rea ja valides Kaart menüüst “Kustuta“.
Kui soovid palju e-maile korraga kustutada, siis kasuta hooldust moodulis E-mail ja kaustad > Funktsioonid > Hooldus >Tühjenda postkast.

Kui Postkast on tühjendatud, kuid ikka ei saa Postkasti kaarti kustutada, siis kontrolli, mis isik on määratud seadistusse “E-mailide ja kaustade seadistused” (Admin/Postmaster/Süsteemi). Ainult see isik saab postkaste kustutada, kes sinna määratud on.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus