Leia vastused

Seadistus “Märgukirjatekstid”Uuendatud 07. mai 2019

Arve kohta trükitud Märgukiri sisaldab ühte kolmest erineva rangusastmega teatest vastavalt juba väljastatud Märgukirjade hulgale. Need teated sisestatakse “Märgukirjatekstide” seadistuses (moodul Müügiarved). Näiteks, kui arve Märgukirjatase on 2, võetakse teade antud seadistuse väljalt “Märgukiri 2” jne.

Keel – Igale Keelele saad sisestada ühe Märgukirjateksti kaardi. Kui trükid Arvest Märgukirja, kasutatakse sellel Arvel määratud Keelt.
Soovitav on sisestada üks Märgukirjateksti kaart, millel jätta Keele väli tühjaks. Sellel määratud teateid kasutatakse Arvete puhul, millele ei ole Keelt määratud ning arvete puhul, millele määratud Keelele ei ole sisestatud Märgukirjatekste. Näiteks, kui arve Keeleks on inglise keel ja inglise keelele pole Märgukirjatekste salvestatud, kasutatakse tühja Keele väljaga Märgukirjateksti kaarti.

Kommentaar – Anna Märgukirjateksti kaardile kirjeldav nimetus.

Märgukiri 1, 2, 3 – Sisesta kolm kasvava rangusastmega teadet.
Igale Arvele on antud Märgukirjatase (Lähetuste kaardil), millest nähtub, mitu eelnevat Märgukirja saadetud on. Järjekordse Märgukirja trükkimisel sõltub selle tekst Arve Märgukirjatasemest. Näiteks, kui Arve Märgukirjatase on 2, võetakse teade antud seadistuse väljalt Märgukiri 2 jne. Kolmest suurema Märgukirjataseme puhul prinditakse küll Märgukiri, kuid see ei sisalda mingit teadet.

Märgukirjade koostamise kohta saad lugeda täpsemalt SIIT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus