Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Finants> Registrid> Simulatsioonid> Simulatsioonist ei teki finantskannet, mis võib põhjuseks olla?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 09. mai 2024

Simulatsioonist ei teki finantskannet, mis võib põhjuseks olla?

Simulatsioonidest on võimalik koostada kandeid kasutades “Simulatsioonid: Sirvi” aknas Koosta menüü käsklust “Finantskanne” või Funktsioonid > Hooldus > Koosta perioodilised kanded.

1) Kontrolli Simulatsiooni kaardi kuupäeva päises “Kande kp”.
Kui Simulatsioonil on ridadele määratud erinevad kuupäevad võrreldes päisega, koostatakse iga kuupäeva kohta eraldi Kanded. Muidu koostatakse iga Simulatsiooni kohta üks kanne. Kui Simulatsioonil on kuupäevata ridu, võetakse kuupäev Simulatsiooni päisest.

Kui käivitad hooldust “Koosta perioodilised kanded”, siis väljale “Simulatsiooni periood” otsib kõik Simultasioonid, millel “Kande kp” langeb määratud vahemikku.


2) Kontrolli, et ridade Hetkeseis oleks “Aktiivne”.
Kaardi B.osal oleval “Hetkeseis” väljal saad määrata, kas simulatsioonireast koostatakse Kanne või mitte. Sellele väljale on võimalik valida üks viiest seisundist, kasutades Ctrl+Enter klahvikombinatsiooni.
Hetkeseisu valikud:

Aktiivne – Simulatsioonireast koostatakse Kanne. Sellise seisundiga Simulatsioonid saad kaasata ka Finantsi aruannetesse.

Üle kantud – Simulatsioonirest on juba Kanne koostatud. Selline seisund antakse simulatsioonireale automaatselt Operatsioonide menüü funktsiooniga “Koosta finantskanne“. Sellist rida enam teist korda Kandele ei kaasata. Kui soovid seda uuele Kandele kaasata, pead seisundi tagasi “Aktiivseks” muutma jälgides, et tulemuseks oleks tasakaalus Kanne. Üle kantud seisundiga simulatsiooniridu ei saa kaasata Finants mooduli aruannetesse.

Mitteaktiivne – Kui Sa ei soovi, et teatud simulatsiooniridadest Kandeid koostataks, vali selle seisundiks “Mitteaktiivne“. Kui Simulatsiooni kõigi ridade seisund ei ole “Mitteaktiivne“, jälgi, et tulemuseks oleks tasakaalus Kanne. Sellise seisundiga simulatsiooniridu ei saa kaasata Finantsi aruannetesse.

Aastalõpu 1, Aastalõpu 2 – Need seisundid on väga sarnased seisundile “Aktiivne“, selle erinevusega, et erinevate seisunditega simulatsiooniridu saab kaasata või välja jätta Käibeandmikust ja Pearaamatu aruandest. Kõigisse muudesse aruannetesse kaasatakse need vaikimisi, kui oled märkinud vastava valiku.

Vaikimisi – Kui valid selle valiku, siis Hetkeseis võetakse simulatsiooni päisest.

Sind võivad huvitada ka need artiklid:

Mida tähendab Simulatsiooni B.osal väli “Hetkeseis”?

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

E-arvete hirmud ja võidud

23. juuli 2024

Riigi soov oleks juba järgmise… Loe edasi

Ehitusprojekti kuludest alati korrektne finantsülevaade Bauwisega!

19. juuli 2024

Ehitusprojektidega tegelejad teavad, kui oluline… Loe edasi

Flow Finance’i jaoks on Standard Books alati esimene valik!

19. juuli 2024

Raamatupidamisteenust pakkuva Flow Finance´i jaoks… Loe edasi