Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 06. september 2022

Simulatsioonist ei teki finantskannet, mis võib põhjuseks olla?

Simulatsioonidest on võimalik koostada kandeid kasutades “Simulatsioonid: Sirvi” aknas Koosta menüü käsklust “Finantskanne“.

Kui Simulatsioonil on ridadele määratud erinevad kuupäevad, koostatakse iga kuupäeva kohta eraldi Kanded. Muidu koostatakse iga Simulatsiooni kohta üks kanne. Kui Simulatsioonil on kuupäevata ridu, võetakse kuupäev Simulatsiooni päisest.
Kaardi B.osal oleval “Hetkeseis” väljal saad määrata, kas simulatsioonireast koostatakse Kanne või mitte. Sellele väljale on võimalik valida üks viiest seisundist, kasutades Ctrl+Enter klahvikombinatsiooni.
Hetkeseisu valikud:

Aktiivne – Simulatsioonireast koostatakse Kanne. Sellise seisundiga Simulatsioonid saad kaasata ka Finantsi aruannetesse.

Üle kantud – Simulatsioonirest on juba Kanne koostatud. Selline seisund antakse simulatsioonireale automaatselt Operatsioonide menüü funktsiooniga “Koosta finantskanne“. Sellist rida enam teist korda Kandele ei kaasata. Kui soovid seda uuele Kandele kaasata, pead seisundi tagasi “Aktiivseks” muutma jälgides, et tulemuseks oleks tasakaalus Kanne. Üle kantud seisundiga simulatsiooniridu ei saa kaasata Finants mooduli aruannetesse.

Mitteaktiivne – Kui Sa ei soovi, et teatud simulatsiooniridadest Kandeid koostataks, vali selle seisundiks “Mitteaktiivne“. Kui Simulatsiooni kõigi ridade seisund ei ole “Mitteaktiivne“, jälgi, et tulemuseks oleks tasakaalus Kanne. Sellise seisundiga simulatsiooniridu ei saa kaasata Finantsi aruannetesse.

Aastalõpu 1, Aastalõpu 2 – Need seisundid on väga sarnased seisundile “Aktiivne“, selle erinevusega, et erinevate seisunditega simulatsiooniridu saab kaasata või välja jätta Käibeandmikust ja Pearaamatu aruandest. Kõigisse muudesse aruannetesse kaasatakse need vaikimisi, kui oled märkinud vastava valiku.

Vaikimisi – Kui valid selle valiku, siis Hetkeseis võetakse simulatsiooni päisest.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Lippude tootmine kiireks ja sujuvaks

26. veebruar 2024

Lippude ja tekstiiltoodetega… Loe edasi

Excellent Business Forum – kergitame saladusloori sündmuse osas!

21. veebruar 2024

Eelmisel aastal alguse saanud uus… Loe edasi

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebruar 2024

Standard Books äritarkvara… Loe edasi