Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Üldine> Seadistused> Sisestasin Üldise mooduli seadistuse “Kuu lukustamine” alla “Lukusta kanded” lahtrisse kuupäeva ja hiljem tuli välja et oleks vaja ikkagi sisestada üks kanne varasema kuupäevaga kui märgitud?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 31. jaanuar 2025

Sisestasin Üldise mooduli seadistuse “Kuu lukustamine” alla “Lukusta kanded” lahtrisse kuupäeva ja hiljem tuli välja et oleks vaja ikkagi sisestada üks kanne varasema kuupäevaga kui märgitud?

Kasutajal endal ei ole võimalik sisestatud kuupäeva varasemaks muuta. Kui tekib vajadus muuta seadistse kuupäevi, saada soov konsultandile info@excellent.ee

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Palun lisage oma e-posti aadress, et saaksime Sulle saata alternatiivse lahenduse.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Excellent Business Forum 2025 – päev, mis andis uusi mõtteid ja julgust muutusteks

29. aprill 2025

24. aprillil… Loe edasi

Lihtne andmete liikumine Make.com abil!

28. aprill 2025

Standard Booksil on nüüd liidestus… Loe edasi

Korvpalliklubi Viimsi ja Excellent Business Solutions alustasid koostööd, mis ühendab spordi ja tehnoloogia!

28. aprill 2025

2025. aasta… Loe edasi