Leia vastused

Standard Books versiooni uuendamine (oktoober 2023)Uuendatud 19. oktoober 2023

Standard Books 8.5 oktoobri versiooni uuendustööde algus on kolmapäeval 18.10.2023 alates kella 18.00-st. Sellega seoses võib kaasneda lühiajaliselt Excellenti pilveteenuse töös katkestusi. Uuendamine viiakse läbi järgnevate nädalate jooksul järk-järgult, ning kliente teavitatakse eelnevalt täpsemalt, millisel kuupäeval konkreetse ettevõtte uuendus läbi viiakse.

NB! Kui uuendus sinu ettevõttele on serveri poolel tehtud, siis kõikidel kasutajatel tuleb ühekordselt teha järgnevad sammud:

– Peale uuendamist tarkvara esmakordsel käivitamisel vajuta nuppu „Uuenda kohe“.
– Kui oled programmi sisenenud, siis välju programmist, valides Fail menüüst “Lõpeta“. Sisene uuesti programmi.
Kui programmi avades ilmub andmebaasi hetkeseisu määramise aken, siis palun vajuta nupule “Live andmebaas“.

Palun jaga seda infot kõikide kasutajatega, kes sinu ettevõttes programmiga tööd teevad! Näiteks, kui osutad raamatupidamisteenust, siis teavita oma kliente.
Seejärel on Standard Booksi uus versioon kasutamiseks valmis. Uuenduste tutvustust saad vaadata siit VIDEOST või lugeda failist PDF

Kõige uuemat versiooni on võimalik kasutada Windows 10, Windows 11 või Mac OS Ventura, Monterey, Catalina või Big Sur operatsioonisüsteemidega. Programm ei tööta operatsioonisüsteemidel, millele Apple, Microsoft või Linuxi tootjad enam ametlikult uuendusi ei väljasta ja tuge ei paku.

Kui sul tekib ühendusega probleeme, siis kirjuta pilv@excellent.ee
Kui sul on teisi uuendamisega seotud küsimusi, siis võta ühendust meie klienditoega info@excellent.ee või helista 669 1111

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus