Leia kiirelt!

TÖÖKOHA PROGRAMMI PAIGALDAMINE WINDOWS ARVUTIS (meie pilveteenuse kasutajale)Uuendatud 26. oktoober 2015

Kui hakkad kasutama programmi meie pilveserveri teenusega, siis järgnevalt leiad juhised, kuidas paigaldada kasutaja arvutisse Books 8 versioon ja ühenduda meie pilveserveris asuva andmebaasiga. Järgnevad juhised on Windows operatsioonisüsteemi kasutajale.

Konsultant või pilveserveri administraator saadab e-mailiga programmi lingi, mis on formaadis: http://nimi.excellent.ee:PORT/install

1) Lingil vajutades algab programmi allalaadimine kasutaja arvutisse.
Sõltuvalt kasutaja veebibrauserist hakkab automaatselt paigaldus ja avaneb aken, kus tuleb valida Koosta uus installatsioon . Kui paigaldus automaatselt ei alga, leia allalaetud installfail ja käivita see.

2) Järgmisena küsitakse Standard Books sihtkataloogi asukohta. Vali nupp Vaheta asukoht… ning installi otse C: kettale eraldi kataloogi sisse. Vajadusel looge uus kataloog ise.
NB! Ära paigalda programmi vaikimisi pakutud teekonna kasuta (C:\Program Files(x86)\Standard Apps)

3) Vajuta nupule “Paigalda”. Oota, kuni installimine on lõppenud ja programm teatab: “Standard Books on edukalt paigaldatud ja vajuta nupule „Lõpeta“. 

4) Peale paigaldamist on arvuti töölauale lisatud Standard Books käivitusikoon. Käivitamiseks vajuta ikoonil hiirega topeltklõpsuga.

5) Avaneb “Tere tulemast HansaWorldi” aken. Aknas märgi linnuke “Nõustun tingimustega”, valige valikust “Võta ühendust serveriga”. Sisesta IP ja port, mis e-mailiga konsultant saatis. Vajuta Salvesta.

Vaata paigaldamise videot SIIT

Kui paigaldamine ei õnnestu, võta abi saamiseks ühendust meie konsultantidega info@excellent.ee või tel. 6691111

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus