Leia vastused

Aruanne “Isiklik kalender”Uuendatud 31. mai 2020

Isikliku kalendri aruanne on Kalendri aruande versioon. Nagu Kalendrissegi, kaasatakse aruandesse Tegevused, millel valik ‘Tööülesanne’ ei ole märgitud.

Kui aruanne on ekraanil avatud, saad selles kasutada drill-down funktsiooni ehk vajutada sinistele linkidele. Tee aruandes Tegevuse alguskellaajal või tekstil klikk Tegevuse kaardi avamiseks. Uue tegevuse loomiseks vajuta “Uus tegevus” lingile.

Isikliku kalendri aruande avamiseks osuta nupule Kalendri peaakna vasakus ülanurgas –Aruanne. Alternatiivina saad aruande avada ka aruannete nimekirjast.

Aruande periood ja Isik võetakse vastavalt Kalendrile, millest aruanne telliti. Kui aruanne telliti nt nädala vaate aknast, on aruande perioodiks nädal. Aruandes esitatakse samad Tegevused, mida näed ka Kalendris graafiliselt, kuid kahe erinevusega:
Kui Kalender on tellitud mitme Isiku kohta, esitatakse aruandes ainult need Tegevused, mis on kõigil Isikutel ühised; ning samuti esitatakse aruandes Tegevused, millel on märgitud valik ‘Ära näita’, mida Kalendris ei näidata.
Nagu Kalendriski, näed aruandes enda Isiklikke Tegevusi, kuid mitte teiste töötajate omi. Tegelike Tegevuste kohta näidatakse Ajakulu (ning ka perioodi Ajakulu kokku); planeeritavate Tegevuste kohta Ajakulu ei näidata. Ajakulus näidatakse aega komakohtadega, mitte minutitena. Kui Tegevus on tehtud, on aruandes selle rea lõpus ‘Tehtud’.

 

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus