Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 31. mai 2020

CRM dokumendi trükkimine “Kliendi/tarnija sedelid”

Selle Kliendihalduse dokumendiga trükitakse sedelid Klientide ja/või Tarnijate nimede ja aadressidega. Sedelid saab trükkida ka Kontaktisikute kohta. Olenevalt sellest, millise välja oled lisanud vastavale dokumendimallile, trükitakse kas Kontakti arve aadress (‘Kontakti’ kaardilt) või Lähetusaadress (‘Lähetuse’ kaardilt).

Klient – Sisesta Kliendi, Tarnija või Kontaktisiku kood või koodide vahemik, kelle kohta sedeleid trükkida soovid.
Vaikimisi näed Ctrl-Enter nimekirjas Kliente. Tarnijate vaatamiseks kliki nimekirja ülaosas “Tarnijad” või “Kõik kontaktid“, kui soovid näha kõiki Kontaktide registris olevaid kaarte.
Kliendiklass – Võid trükkida sedelid teatud Klassi kuuluvate Kontaktide kohta.
Klassifikaator – Vali Kontakti klassifikaator. Sedelid trükitakse kõigi antud Klassifikaatorit kandvate Kontaktide kohta. Kui sisestad mitu komadega eraldatud Klassifikaatorit, trükitakse sedelid vaid antud Klassifikaatorite kombinatsiooni kandvate Kontaktide kohta.
Alusta sedeliga nr.  – Kui sa trükid sedelid osaliselt kasutatud sedelilehtedele, määra siin, mis kohast lehel soovid printimist alustada.
Riik – Võid trükkida sedelid teatud Riigi Kontaktide kohta.
Vertikaalne mõõt – Võid trükkida sedelid mittestandardse vertikaalse mõõduga (vertikaalne vahe sedelite vahel). Määra siin soovitud mõõt. Kui jätad välja tühjaks, kasutatakse alljärgnevaid standardmõõte:

Sedeli formaat Vertikaalne mõõt
2 x 8 103
3 x 8 103
1 x 1 1
2 x 4 206

Pane tähele, et kui oled määranud standardmõõdust väga erineva vertikaalse mõõdu, võib olla välja trükitavate sedelite hulk oodatust väiksem.

Jäta vahele e-maili aadressiga kliendid – Märgi see valik, kui sa ei soovi trükkida sedeleid meiliaadressi omavate Kontaktide kohta.
Jäta vahele faksiga kliendid – Märgi see valik, kui sa ei soovi trükkida sedeleid faksi omavate Kontaktide kohta.
K.a. suletud kliendid – Tavaliselt ei trükita sedeleid suletud Kontaktide (‘Tingimuste’ kaardil on märgitud valik Suletud) kohta. Märgi see valik, kui soovid ka neile sedelid trükkida.
Järjestus – Sedelid järjestatakse kas Kontakti koodi või nime järgi.
Esitus – Vali, millist sedeli viiest standardformaadist soovid kasutada.

Vali – 
Vali, milliste Kontaktide kohta soovid sedelid trükkida:

Kõik – Trükitakse sedelid iga Kontakti kohta vastavalt eespool tehtud valikutele. Klientide ja Tarnijate sedelid adresseeritakse ‘Kontakti’ kaardil näidatud Peamisele kontaktisikule. Kontaktisikute sedelitele ettevõtte nime ei trükita. Kui soovid Kontaktisiku sedelile trükkida ka ettevõtte nime, kasuta Kontaktisiku sedelite dokumenti.
Kliendid – Trükitakse sedelid iga Kliendi kohta vastavalt eespool tehtud valikutele. Sedelid adresseeritakse ‘Kontakti’ kaardil näidatud Peamisele kontaktisikule.
Tarnijad – Trükitakse sedelid iga Tarnija kohta vastavalt eespool tehtud valikutele. Sedelid adresseeritakse ‘Kontakti’ kaardil näidatud Peamisele kontaktisikule.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Booksi versiooniuuendus, kevad 2024

22. aprill 2024

Standard Booksil on valminud uus versioon… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. aprill 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Flow Finance’i jaoks on Standard Books alati esimene valik

18. aprill 2024

Raamatupidamisteenust pakkuva Flow Finance´i jaoks… Loe edasi