Leia vastused

Kas pangast imporditavad laekumised saab siduda Ametlik Numbriseeria numbriga, mitte tavalise arve numbri järgi?Uuendatud 28. veebruar 2023

Standard Booksis on müügiarvete peal kasutusel programmi enda poolt tekitatud arve number, kuid lisaks on võimalik kasutada veel teist numbrit (Ametlik Numbriseeria), juhul kui arveid imporditakse teistest süsteemidest.

Kasutades Pangaliidestust või pangakannete käsitsi importi Standard Booksi, on võimalik programmis seadistada, millist arve numbrit Standard Books pangakande selgitusest otsib ja prioriteetsemaks peab.

Kui panga väljavõtte importimisel on arve number Selgituse väljalt tuvastatud, kontrollib Standard Books seadistust:
moodulis Müügiarved > Seadistused > Laekumise seadistused> Numbriseeria tuvastamine importimisel.
Seadistuses on kolm valikut:

  • Ainult müügiarve nr. – programm otsib selgituse väljal tuvastatud numbriga ainult Standard Booksi genereeritud müügiarve numbrit, Ametliku numbriseeriaga ei kontrollita.
  • Müügiarve nr. eelistatud – programm otsib Selgitusse kirjutatud numbrit esimesena müügiarve numbrite seast. Kui antud numbrit ei tuvastata, siis otsib antud väärtust müügiarvete väljalt “Amet. Ser. Nr.”
  • Amet. Ser. Nr. eelisatud – Standard Books otsib Selgitusse kirjutatud numbrit esimesena müügiarve väljalt Amet. Ser. Nr. Kui antud numbrit ei tuvastata, siis otsib antud väärtust müügiarvete numbrite seast.

 

( ametlik numbriseeria )

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus