Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Müügiarved/Laekumised> Veel Müügiarvetest> Kuidas saldodega ehk laekumata müügiarved saab viia üle uude ettevõttesse?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 17. jaanuar 2023

Kuidas saldodega ehk laekumata müügiarved saab viia üle uude ettevõttesse?

Moodul Integratsioon > Funktsioonid > Ekspordid > Laekumata arved
Selle funktsiooniga eksporditakse programmist välja kõik kinnitatud laekumata müügiarved. Seda faili võib kasutada uuele süsteemile üleminekul või uue andmebaasi loomisel, kui firma soovib alustada uut majandusaastat algsaldodega.

Faili kommentaar – lisa failile kirjelduse. Seda teksti näed hiljem imporditavate failide nimekirjas.

Tasumisviis – Täida (ctrl+enter) see väli ainult koos valikuga “Koosta laekumised osaliselt laekunud arvetele” allpool. Juhul, kui soovid, et uude ettevõttesse importimisel programm koostaks automaatselt laekumised osaliselt laekunud arvetele, siis määra siin milline tasumisviis nendele Laekumiste kaartidele vaikimisi määratakse.

Koosta laekumised osaliselt laekunud arvetele –  uues ettevõttes koostatakse kinnitatud Laekumised osaliselt tasutud Arvete laekunud summade kohta (ilma finantskanneteta).
Selle valiku tegemisel pead täitma Tasumisviisi ja lahtrid Esimese laekumise nr ja Laekumise kuupäev, mida uute Laekumiste koostamisel kasutatakse. Laekumistele antakse numbrid ekspordifunktsiooni käivitamisel, mitte siis, kui fail imporditakse. Veendu, et oled valinud sellise esimese laekumise numbri, mis ei oleks juba uues andmebaasis kasutusel. Pea meeles, et ilma ettemaksu numbrita Ettemakse uude andmebaasi ei viida.

Eksporditud arved ei muuda ladu – Selle valiku märkimisel ei muudeta Arvete importimisel artiklite laoseise. Kui see valik ei ole märgitud, muudetakse laoseisud ainult uues andmebaasis juba olemasolevatel Laoartiklitel.

LISNÕUANDED:
* Kui laekumata Arvel on kasutatud artikleid, mida uues baasis ei ole, luuakse need Artiklite registrisse Tavaliste artiklitena 0(null) laoseisuga. Impordi käigus luuakse ka vajalikud Kliendid.
* Kui mõne arve summa on valuutas, ära unusta uude ettevõttesse importida Valuutasid ja Valuutakursse, enne arvete importimist.
* Faili importimisel uude ettevõttesse ilmuvad müügiarved kinnitatud kujul (moodul Müügiarved > Registrid > Arved), kuid finantskandeid Finantsi moodulisse neist ei teki (Finants moodulisse tuleb eraldi Algsaldod sisestada).

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

10. juuni 2024

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete… Loe edasi