Leia kiirelt!

Kuidas kasutatakse Kulutuse kaardil valikut “Seo väljamaksega”?Uuendatud 17. mai 2022

Kui oled töötajale teinud väljamakse enne kui töötaja on toonud kulutuse dokumendi, siis saad kasutada “Seo väljamaksega” funktsiooni, et ühendada Väljamakse kaart ja Kulutuse kaart. Selleks toimi järgnevalt:

1. Sisesta uus Väljamakse (moodul Kulutused register Väljamaksed), tavapärasel viisil. Märgi väljamaksele “Tellitud” ja “Kinnita“. Salvesta.

2. Sisesta Kulutuse kaart (moodul Kulutused register Kulutused), tavapärasel viisil. Kindlasti märgi töötaja kood dokumendi päises, väljal “Isik“.

3. Kui Kulutuse kaart on täidetud (kõik read ja summad lisatud), siis vali operatsioonide (“hammasratta“) menüüst valik “Seo väljamaksega“.

4. Kulutuse kaart salvestatakse ja ilmub automaatselt uus rida tekstiga “Väljamakse nr.
Sellest sõnast paremal asuvas lahtris saad Ctrl+Enter valikuga avada nimekirja sidumata Väljamaksetest. Kui Väljamakse dokumendil on mitu rida, siis siin valiku aknas näed ka iga rida eraldi.

5. Vali soovitud Väljamakse rida Kulutusele.
Kui soovid Kulutusega siduda ka teisi Väljamakse ridu, siis korda punkte 3-4.

6. Kui sa salvestad Kulutuse kaardi, siis sa ei saa muuta Kulutuse kaardi päises Isikut. See tagab, et Kulutus ja seotud Väljamaksed oleksid sama isiku omad.

7. Kui kinnitad ja salvestad Kulutuse kaardi, siis vähendatakse töötajale väljamakstud saldot.

NB! Veendu, et valid “Seo väljamaksega” alles peale seda, kui Kulutuse kaart on täidetud.
Kui soovid Kulutuse kaarti ikkagi veel täiendada, siis eemalda “Väljamakse nr.” rida täielikult (aktiveeri rida ja vajuta klaviatuuril Backspace). Tee vajalikud täiendused ja vali uuesti “Seo väljamaksega“.

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus