Leia kiirelt!

Kuidas saab piirata kasutaja ligipääsu programmi andmetele?Uuendatud 08. veebruar 2017

Kasutajatele on võimalik seada piiranguid mitmel erineval viisil, et piirata programmi sisse saamist. Näiteks, kui töötaja lahkub töölt. Järgnevalt mõned võimalused sisenemise piiramiseks.

1. Kasutajanime ja parooliga:

Kui kasutaja ei peaks süsteemi sisenema püsivalt või ajutiselt, siis mine moodulisse Üldine, ava register Isikud ja ava ekraanile soovitud isiku kaart. Isiku kaardi peal märgi valik “Suletud” ja Salvesta.

2. Operatsioonisüsteemi tasemel:

Isiku kaardil on väli “Klientprogrammi piirang”, kus saab Ctrl+Enter valikust seada ühe op.süsteemi. Sellega piirad kasutaja sisenemise ainult valitud operatsioonisüsteemiga arvutist. Seda funktsiooni saad kasutada ainult mitmekasutaja süsteemis (server-client).

3. IP aadressi järgi (ainult Standard ERP versioonis):

Programmis on võimalik määrata, milliste IP aadressite pealt tohib ühenduda serveriga. Selleks on Tehnika moodulis register “Tulemüür”.  Seadistuses saad määrata igale reale ühe kindla IP aadressi või IP aadressite vahemiku. Kasuta * sümbolit, kui tahad lubada suurema ulatuse,
näiteks:
192.168.2.*
mis tähendab, et kõik kasutajad antud subnetist saavad ühenduda serveriga. Kui siia seadistusse on määratud kasvõi üks IP aadress, piiratakse kõikide teiste IP aadressite pealt ühendused.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus