Leia vastused

Kuidas teha uut kausta/konverentsi?Uuendatud 07. aprill 2021

Kaustad/konverentsid on nagu avalikud Postkastid: nende sisu näevad kõik, kui ei ole kehtestatud kasutuspiiranguid. Erinevalt Postkastidest on Konverentsidesse võimalik kirja vaid sisse saata. Võimalik on luua hierarhiline Kaustade süsteem sarnaselt kataloogidele arvuti kõvakettal.

Kui avad ikooni [Kaustad] Põhiaknas näed olemasolevaid Kaustu/Konverentse. Uue kausta loomiseks, vajuta Uus. Avaneb aken ‘Postkast/Konverents: Uus’.

Nimi – Anna kaustale nimi. Jälgi, et trükid nime õigesti, kuna seda ei ole enam võimalik muuta, kui kausta sisse on kirju saabunud.

Klass – Kasuta Ctrl+Enter, et valida üks järgmistest valikutest — Konverents, Uudised, Tahvel, Arhiiv, Kartoteek, Kataloog, E-mail.

Vali üks neist valikutest, kui soovid, et Konverentsi oleks võimalik maile saata. Valikute ainsaks erinevuseks on erinevad ikoonid ning e-mailide seadistustes on võimalik määrata neile erinevad seadistused (Maksimaalne Mailide arv ja Mailide eluiga).

Konverentsi kasutajagrupp –  Vali siin “Kaustade kasutajagrupid” seadistusest grupp, kes tohib seda kausta vaadata.
Kui kasutaja üritab Kausta/Konverentsi/Postkasti avada, võrdleb programm isiku Postkastile määratud “Kaustade kasutajagruppi” . Kui vähemalt üks Kaustade kasutajagrupp kattub, siis saab selle Kausta/Postkasti avada. Kui soovid, et Kaustale oleks juurdepääs kõigil kasutajatel, jäta see väli tühjaks.

Salvesta.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus