Avaleht> Kasutajatugi> Alustamine> Töölaua kasutamine> Mille jaoks saab kasutada Põhiaknas ikoone Kalender, Postkast, Tööülesanded, Kaustad?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 20. september 2022

Mille jaoks saab kasutada Põhiaknas ikoone Kalender, Postkast, Tööülesanded, Kaustad?

Kalender
Kalendris registreeritakse töötajate tööaeg ning analüüsitakse nende ajakasutust. Töötajad saavad vaadata üksteise kalendreid, mille graafiline esitus annab hea ülevaate veel reserveerimata ajast ning võimaldab lihtsalt lisada uusi tööülesandeid. Kalendris registreeritud tegevuste kohta võib tellida erinevaid aruandeid (nt Isiklik kalender, Töötaja aja statistika), mis on head aja planeerimise ja analüüsi abivahendid. Kalendri funktsioon aktiveerub koos Kliendihalduse mooduliga.

Postkast
Postkastist saad saata kirju/e-maile teistele oma ettevõtte kasutajatele ja lugeda sulle saadetud kirju. Kirjade saatmiseks klientidele, on vaja seadistada “E-mail ja kaustad” moodul, mis aktiveerub koos Kliendihalduse mooduliga.

Tööülesanded
Tööülesannete nimekirjas näed oma planeeritud tegevusi. Tööülesannetega tähistatakse lühiajalisi tegevusi, nagu näiteks telefonikõnesid, mis tuleb teha mingil kindlal päeval. Tööülesannete nimekirja avamiseks kliki põhiaknas ikoonil Tööülesanded. Funktsioon aktiveerub koos Kliendihalduse mooduliga.

Kaustad
Elektrooniliste kaustade kaudu saad suhelda töökaaslaste, klientide, tarnijate ja muude kontaktidega. Kaustades saad jagada infot ning teha faile kättesaadavaks firma teistele töötajatele. Iga kausta sisse saab omakorda tekitada alamkaustu, sarnaselt kaustadele arvuti kõvakettal. Loo eraldi kaustad näiteks turundusmaterjalide, juhendite või skaneeritud dokumentide jaoks. Kõik kaustadesse lisatud failid krüpteeritakse turvalisuse tagamiseks automaatselt. Kaustad on kui avalikud mailipostkastid, mille sisu on kõigile töötajatele nähtav (vastavalt antud juurdepääsuõigustele).

Vaata ka VIDEOT

 

(grupitöö, desktop, töölaud)

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete… Loe edasi