Leia vastused

Milleks kasutatakse registrit ostulepingud?Uuendatud 05. november 2020

See register võimaldab sul sisestada tarnijate lepingud nende toodete kohta, mida sa tarnijalt ostad. Ostulepingust saad otse koostada Ostutellimuse, kasutades “Koosta” menüü valikut Ostulepingu peal. Selle tulemusena Ostutellimus ja Ostuleping seotakse omavahel.

Ostulepingute kasutamine on kasulik, kui oled tarnijaga kokkuleppinud, et ostad neilt kindla koguse tooteid kindla hinnaga. Ostulepingul saad määrata tarnija, artiklid, kogused ja ostuhinnad, nii et sellest tekib nö. eeltäidetud mall edaspidiste ostutellimuste jaoks. Kui koostad ostulepingust osade kaupa ostutellimusi, siis saad ostutellimusel koguseid vajadusel vähendada.

Ostuleping jätab meelde, mitu ostutellimust ja kui palju artikleid oled juba tellinud. Nii saad jälgida, kas oled ostulepinguga kokkulepitud kogusteni jõudnud.

Ostulepingu operatsioonide (hammasratta) menüü alt saad valida “Vaata ostulepingu hetkeseisu“. Avaneb aruanne, kus on näha kõik selle ostulepinguga seotud dokumendid (Ostutellimused, Ostuarved, Laosissetulekud). Aruandes saad vajutada dokumentide peal, et neid ekraanile avada.

Ostutelpingute sisestamise kohta saad lugeda täpsemalt ka siit (ingl.k.): hansamanuals.com

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus