Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 12. august 2021

Millised tingimused peavad olema täidetud üle interneti töötamiseks?

Pöördu oma arvutivõrgu administraatori või internetiteenuse pakkuja poole nende punktide kontrollimiseks.

1. Interneti Kaugkasutuse litsentsi aktiveerimine. Standard Books pilveversioonis on kaugkasutus baaspaketi sees ja aktiveeritud vaikimisi.

2. Puudub vajadus kolmandate tarkvarade installeerimiseks, nagu Remote Desktop, Citrix vms.

3. Arvutis peab olema installeeritud ja seadistatud TCP/IP võrguprotokoll, mis on tavaliselt juba Windowsi operatsioonisüsteemi osa. Serverarvuti IP aadress peab olema staatiline ehk püsiv. TCP/IP protokolli seadistamiseks pöördu oma IT tugisiku või IT firma poole.

4. Arvuti, kus asub firma oma serverprogramm, peab omama püsivat internetiühendust. Pilveteenuse kasutamisel asub server Excellenti pilveserveris.

5. Kui kasutad tarkvaralist või riistvaralist tulemüüri, tuleb tulemüüris lubada pordid, mida kasutab serverprogramm (neljakohaline number). Tulemüüri seadistamiseks pöördu palun oma võrgu administraatori või internetiteenuse pakkuja poole. Vajalikud pordid, mis peavad olema avatud vaata SIIT

6. Internetist töötava kasutaja arvutis ei pea olema staatilist IP aadressi. Sobivad kõik püsiühenduse paketid, sh. 4G internetipulgad. 4G puhul võib ühendus olla ebastabiilsem, mistõttu igal pool ei pruugi ühendus pidevaks töötamiseks olla piisavalt stabiilne. Kindlasti testi ja kontrolli ühendust eelnevalt.

7. Kasutaja arvutisse on paigaldatud Standard Books klientprogramm, millega saab serveriga ühendust võtta. Ühenduse võtmiseks tuleb esmakäivitamisel sisestada oma firmale eraldatud pilveserveri aadress ja port (näiteks: books YY.excellent.ee)

 

(võrk)

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Lippude tootmine kiireks ja sujuvaks

26. veebruar 2024

Lippude ja tekstiiltoodetega… Loe edasi

Excellent Business Forum – kergitame saladusloori sündmuse osas!

21. veebruar 2024

Eelmisel aastal alguse saanud uus… Loe edasi

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebruar 2024

Standard Books äritarkvara… Loe edasi