Leia vastused

Registrite automaatne eksportfunktsioon Standard BooksisUuendatud 18. oktoober 2022

Standard Booksis on võimalik seadistada serverprogramm selliselt, et valitud registrite andmete eksport toimub automaatselt igaöiselt. Tekitatakse tekstifail, mida on võimalik kasutada teiste süsteemidega integreerimiseks.

Selleks tuleb teha järgnevad seadistused:

1. Tehnika mooduli seadistus “Automaatsed ekspordid“. Vali registrid, mida on vaja eksportida perioodiliselt. Seadistuses on 3 osa:
Registrid osal “Ainult eksportimata” valikute puhul kontrollib programm, kas konkreetsed dokumendid on juba eksporditud. Sama dokumenti teist korda ei ekspordita. Eksporditud dokumendile lisatakse märge “Eksporditud”.
Teiste valikute puhul eksporditakse kõik registris olevad andmed korduvalt.
Andmed” osa valikud eksporditakse faili natuke erinevas formaadis ehk ridade kaupa.

2. Serverprogrammi kataloogi sisse tuleb luua alamkataloog nimega “AutoEksport“.

3. Tehnika mooduli seadistus “Ajastatud tegevused“. “Igapäevane toiming osas” täida ära lahter “HAL toiming”, kirjutades sinna
AutoExportRn

Kui peale seadistusi serverprogrammile restart teha, siis hakkab programm igal öösel, kohe peale tekstikoopia valmimist, koostama ka registirte eksportfaili. Faili nimesse lisandub kuupäev.
Alates 8.1 versioonist saab ekspordi seadistada igast ettevõttest samas andmebaasis. Sellisel juhul lisandub failinime ette ettevõtte kood, millest andmed eksporditud. Kui andmebaasis on mitu ettevõtet, tekib eraldi fail iga ettevõtte kohta.

NB! Varem eksportimata müügitellimustel ei tohi olla märgitud linnukest “Eksporditud”.

 

(väljundfail, väljundfailide, väljund failid)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus