Leia vastused

Seadistus “Automaatsed taustatoimingud”Uuendatud 01. juuni 2023

Üldine > Seadistused > Automaatsed taustatoimingud. Seda seadistust saad kasutada kahel viisil:

A. Aruannete automaatne saatmine e-mailiga.
Näiteks, kui soovid, et Standard Books saadaks juhatajale iga päev või iga nädal Müügireskontro aruande e-mailile PDF failina. Kui oled seadistuse teinud, siis programm saadab ise määratud kellajal aruande välja. Sarnaselt on võimalik saata ka bilanssi, kasumiaruannet, laoseisu jt aruandeid. Loe automaatse e-maili seadistamisest SIIT

B. Hooldusfunktsiooni automaatne käivitamine perioodiliselt.
Standard Books tarkvara sisaldab mitmeid hooldusfunktsioone, millega on lihtsam või kiirem teostada ajamahukaid toiminguid. Näiteks, kui kasutusel on Hinnakirjad ja toodete kaartidel on muudetud baashinda, siis on vajalik ka Hinnakirjade ümberarvutus. Ümberarvutus on võimalik teostada käsitsi omale sobival ajal või seadistada automaatne taustatoiming, et programm ise teostaks ümberarvutuse regulaarse intervalliga automaatselt. Sarnaselt on võimalik automaatne tellimuste ümberarvutus, dokumentide kinnitamine, amortisatsioonikannete koostamine, viivisarvete koostamine, saata e-arved uuesti jt.

Seadistuse “Automaatsed taustatoimingud” koosneb kahest vahelehest: Üldine ja Tehniline.
(Tehniline osa on mõeldud ainult edasijõudnud ja tehnilise kogemusega spetsialistile. Soovitame seda täita ainult Excellenti konsultandi juhistega.)
Seadistuse täitmisest loe täpsemalt SIIT (pdf)

Kui seadistuse valikud on tehtud ja salvestatud, siis hakkab Standard Books käivitama hooldust või aruandeid vaikimisi määrangutega.

Näide: Saldoteatise e-mailide koostamine iga nädal. Vaata seadistamise näidet SIIT

 

(taustategevused, automaatne taustatoiming)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus