Leia kiirelt!

Seadistus “Müügikate alla miinimumi märguanded”Uuendatud 17. märts 2022

Moodul Ettevõtte märguanded > Seadistused > Müügikate alla miinimumi märguanded

Kasuta seda seadistust, kui soovid teavitada vastutavat isikut või isikuid sellest, kui müügimees üritab:
– kinnitada müügiarvet,
– salvestada pakkumist,
– salvestada müügitellimust,
– koostada lähetust tellimusest,
kus on vähemalt 1 rida, mille müügikate on madalam kui määratud protsent.
Teade kuvatakse e-maili teel ja Tegevusena. Tegevuse kaart  kindlustab, et müügiarve kontrollimise ja kinnitamise kohustus ilmub vastutava isiku Tööolesannete nimekirjas. Arve lingitakse e-maili ja tegevuse kaardi külge.

Seadistuse kasutamiseks järgi neid samme:

  1. Määra vastutav kasutaja või kasutajad. See isik(isikud) saab teavituse, kui müügikate on alla miinimumi.
  2. Veendu, et kõikidel kasutajatel oleks Postkast loodud, kes sisestavad müügiarveid, müügitellimusi, lähetusi ja/või pakkumisi. Postkasti koostamisest saad lugeda SIIT.
  3. Seadista “Müügikate alla miinimumi märguanded” seadistus nii nagu kirjeldatud järgnevalt.
Koosta hoiatus e-mail pakkumistele, müügitellimustele ja arvetele, mille juurdehindlus on vähem kui määratud %
Märgi see linnuke, kui soovid teavitada vastutavat isikut või isikuid sellest, kui mõni kaustaja üritab kinnitada müügiarvet, salvestada pakkumist, salvestada müügitellimust või koostada lähetust tellimusest, kus on vähemalt 1 rida, mille müügikate on madalam kui määratud protsent. Lisaks koostatakse vastutavale isikule Tegevuse kaart.
Kui sa teavitust ei soovi saada, aga soovid takistada dokumentide salvestamist, siis sisesta järgnevasse lahtrisse Minimaalne MK %, kuid käesolevat linnukest ära märgi. See võimalus toimib koos kasutajagrupi õigusega, mida kirjeldatud allpool.
Minimaalne MK %
Määra siin müügikatte protsent, mis käivitab teavituse saatmise. Näiteks, kui sisestad siia 50%, siis saadetakse teavitus, kui salvestatakse dokumenti, kus vähemalt ühel real on müügikate väiksem kui 50%.
Kui sa ei sisesta siia protsenti, siis saadetakse teavitus juhul, kui salvestataval dokumendil on vähemalt ühel real müügikate negatiivne.
Std. Tekst
Vali siia (ctrl+enter) standardteksti kood (moodul Kliendihaldus > Registrid > Standardtekstid). Selle kaardi pealt võtab programm teksti, mis lisatakse teate e-maili sisusse ja tegevusele.

Kui seadistatud, siis salvesta seadistus.

___
* Lisaks teavitusele on sul võimalik piirata nende dokumentide salvestamist, kus on vähemalt 1 rida, mille müügikate on madalam kui määratud protsent. Selleks pead kasutajate kasutajagrupile lisama rea:
Toiming / Ära luba müüki alla minimaalse müügikatte / Täis

* Kui teavituse e-maili ei saabu, siis tõenäoliselt ei ole loodud Postkasti, kasutajale, kes arvet või tellimust sisestab.

* Teavitust ei saadeta kreeditarvete sisestamise kohta.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus