Leia vastused

Telema dokumendi koostamisel ilmub teade “Teenus aktiveerimata…”Uuendatud 07. veebruar 2023

“Teenus aktiveerimata – Telema REST API”

  1. Teade ilmub olukorras kui kasutaja üritab läbi Operatsioonide menüü edastada Telemasse Lähetust, Müügiarvet või Ostutellimust, aga Telema EDI teenus ei ole aktiveeritud
  2. Kuvatakse olukorras kui “EDI API seadistused” on märgitud valik “Saada kinnitatud dokumendid Telemasse automaatselt“, dokumendile valitud Kontakti kaardile on e-arvete kanaliks “Telema” ja kasutaja kinnitab Lähetust, Müügiarvet või Ostutellimust.

“Teenus aktiveerimata – Telema EDIBuyer”

  1. Kuvatakse olukorras kui on aktiveeritud Telema EDI, aga ei ole valitud “Telema EDI Buyer” teenust ja kasutaja valib Ostutellimuse operatsioonide menüüst “Saada ostutellimus Telemasse“.
  2. Kuvatakse olukorras kui on aktiveeritud Telema EDI, aga ei ole valitud “Telema EDI Buyer” teenust ja Ostutellimusel märgitud tarnija Kontakti kaardil on e-arvete kanaliks “Telema” ja kasutaja kinnitab Ostutellimust.

NB! Antud olukorras laseb programm Ostutellimuse kinnitatada, aga ei lisata Telemasse ekspordi järjekorda.

“Teenus aktiveerimata – Telema EDISupplier”

  1. Kuvatakse olukorras kui aktiveeritud Telema EDI, aga ei ole valitud “Telema EDI Supplier” ja kasutaja valib Lähetuse operatsioonide menüüst “Ekspordi lähetus” või Müügiarve operatsioonide menüüst “Ekspordi arve“.
  2. Kuvatakse olukorras kui aktiveeritud on Telema EDI, aga ei ole valitud “Telema EDI Supplier” ja Müügiarvel/Lähetusel märgitud kliendi Kontakti kaardil on e-arve kanaliks “Telema” ja kasutaja kinnitab Müügiarvet/Lähetust.

NB! Antud olukorras Arve/Lähetus kinnitatakse, aga ei lisata Telema ekspordi järjekorda.

“Teenus aktiveerimata”

Teade ilmub, kui ühtegi Telema teenust ei ole aktiveeritud.

Kõikide teadete puhul on võimalik vastav teenus aktiveerida, kui on soov seda kasutada. Selleks mine moodulisse Üldine > Seadistused > E-teenuste seadistused.  Muud teenused” vahelehel real “Telema EDI” vajuta nupule Aktiveeri. Avaneb vaheaken, kus saad valida kasutatavad teenused.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus