Leia vastused

Aruanne “Automaatselt edastatud KMD ajalugu”Uuendatud 28. aprill 2022

Moodul Finants > Aruanded > Automaatselt edastatud KMD ajalugu
Kui saadad käibemaksu deklaratsioone automaatselt (loe automaatsest saatmisest SIIT), siis saad siin aruandes näha kõiki EMTA keskkonda elektrooniliselt saadetud KMD deklaratsioone. Aruanne kuvab kasutajale põhiinformatsiooni deklaratsiooni kohta, lisaks veateateid, mis takistavad deklaratsiooni edastamist ning võimaluse käsitsi deklaratsiooni fail enda arvutisse salvestada.

 

Aruande veerud:

  • Saadetud – kuupäev ja aeg, millal oli KMD INF panga päringute järjekorda lisatud ehk millal kasutaja KMD aruande saatis.
  • Maksustamisperiood – deklaratsioonis määratud periood.
  • Kuu – deklaratsioonis määratud kuu.
  • Vea tüüp – Kuvatakse kasutajale vea tekkimisel staatus, kas viga esines Standard Books’i poolel “Viga KMD edastamisel” või viga esines EMTA veebikeskkonnas “Viga EMTA keskkonnas“.
  • Fail – Viide seotud deklaratsiooni XML failile, millele vajutades käivitub selle faili eksport.
  • Hetkeseis – info päringu hetkeseisu kohta. Kui tekib viga, ilmub ka juurde link “Vaata veakirjeldust“, mille abil saab avada vastava Pangapäringu kaardi.

Kui aruande käivitamisel ilmub teade “NB! Pangaliidestuse teenus aktiveerimata.“, siis pole aktiveeritud pangateenuse liidestus. Aktiveerimiseks toimi selle juhise järgi siit: PDF

(pangaliides)

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus