Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 12. august 2020

Kas ilma postkastita kasutajad saavad ka e-maile saata?

Kui ettevõttes on loodud isikuid, kellel pole Postkasti seadistatud, siis saavad need kasutajad saata valitud dokumente programmist välja. Sellised isikud saavad saata üldiselt firma aadressilt, mitte isiku e-maili aadressiga.

Selle funktsiooni kasutamiseks ei tohi Isikute kaartidelt (moodul Üldine, register Isikud) olla täidetud lahter “E-mail” vahelehel Müük (mitte lahter “Sisenemise e-mail”!).

Saatja e-maili aadress võetakse seadistusest “E-maili ja kaustade seadistused” (moodul “E-mail ja kaustad”) lahter “Süsteemist“. Siia väljale peab olema valitud üldine kasutaja, kellel on õigus e-maile saata (näiteks, Admin, Üld vms)

See võimalus toimib ainult, kui saata e-maili Pakkumiselt, Müügitellimuselt, Müügiarvelt, Palga mooduli hooldus “Koosta palgasedeli e-mailid”, hooldus “Koosta e-mailid palgaarvestustest“, Korteriühistu mooduli hooldus “Koosta e-mailid KÜ arvetest” ja Müügiarvete mooduli hooldus “Koosta saldoteatise e-mail“.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. aprill 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Kuidas Viimsi Vesi koostab arveid ühe päevaga?

18. aprill 2024

Viimsi Vesi… Loe edasi

APRILLI NIPINURK – kliendiklassifikaatorid, varjatud rida müügiarvele, automaatlausendite ja arvutusvalemite seadistamine jpm

17. aprill 2024

APRILLI NIPID Mis… Loe edasi