Leia vastused

Kas kõikidest täidetud tellimustest saab korraga arved koostada?Uuendatud 04. mai 2017

Kui suurem hulk müügitellimusi on täidetud ja kaubad klientidele saadetud, siis saab neil arved koostada automaatselt. Ei ole vaja iga tellimuse pealt käsitsi koostada. Selleks saad kasutada hooldusfunktsiooni moodulis Müügihaldus – Funktsioonid – Hooldused – Koosta arved lähetatud tellimustest

Selle funktsiooniga koostab programm automaatselt hulk müügiarveid korraga. Funktsioon otsib kõik Müügitellimused, millest on koostatud (kinnitatud) Lähetus, kuid arvet veel ei ole tehtud. Tulemusena koostab programm nende kohta kinnitatud või kinnitamata arved.
Käesoleva funktsiooni peamiseks erinevuseks võrreldes funktsiooniga “Koosta koondarved” on, et iga Tellimuse kohta koostatakse eraldi Arve (1 tellimus – 1 arve), mitte ei koostada eraldi koondarvet igale Kliendile (mitu tellimust – 1 arve).

Arvel näed viidet Tellimusele, millest see koostati (‘Tunnuste‘ lehel Tell.nr lahtris). Arveid ei koostata tellimuste kohta, millel pole määratud Tasumistingimust.

Klient – Siin saad valida kliendi, kelle lähetatud Müügitellimustele arved koostatakse.

Tell.klass – Siin saad valida, millisesse Tellimuste klassi kuuluvatele lähetatud Müügitellimustele arved koostatakse.

Kinnita arved – Märgi see valik, kui soovid koostada kinnitatud arved. Muidu on koostatavad arved kinnitamata.

Korrigeeri kehtivate hindadega – Märgi see valik, kui soovid, et arvetel kasutataks kõige uuemaid hindu Hindade ja Artiklite registritest, mitte Tellimusel toodud hindu.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus