Leia vastused

Kas kreeditarve trükkimisel on võimalik tekst “Kreedit arvele” muuta suuremaks kui ülejäänud malli tekstid?Uuendatud 12. jaanuar 2023

Mõnedel dokumentidel (näiteks: Pakkumised, Müügitellimused, Müügiarved) on dokumendi ridadel erinevad formaadi tüübid. Peamiselt on maatriksi ridade artiklid, aga saab lisada ka vahesummasid, peidetud teksti, tekst “Ettemaks”, tekst “Kreedit arvele”.

Kui sa sellistele dokumentidele kujundad dokumendimalli, siis saad seadistada, et need (mitte-artiklite) read oleks trükitud erineva fondi ja suurusega. Nii on need väljatrükil paremini märgatavad.

Funktsiooni kasutamiseks ava dokumendimall ekraanile, vali operatsioonide (hammasratta) menüüst “Rea stiilid“.

Avaneb uus määrnguaken, kus saad valida tekstide kirjastiili ja suurust. Esimeses veerus vali (Ctrl+Enter) Stiil. Teises veerus määra käsitsi rea kõrgus (näiteks 12).

Sa ei pea täitma kõiki lahtreid, vaid neid, mida kasutad ja mis on olulised.

Kui soovid muuta ainult tähe kõrgust, siis kindlasti määra ka Stiil. Stiili lahtrit ära jäta tühjaks.

Tavaliste artiklitega ridade kujunduse muutmiseks täida rida “Artikli rida“.
Kui arvel või dokumendil on artikli kood ja summa mingile reale sisestamata, siis kasutab programm fonti, mis on määratud siin “Kirjeldus” real.

See funktsioon toimib ainult Projekti Eelarvete, Pakkumiste, Tellimuste, Arvete, Laoliikumise arvete dokumentide puhul. Teiste dokumentidega siin tehtud määrangud ei muuda midagi.

Kui oled siin fondid muutnud, siis vajuta nupule OK ja Salvesta dokumendimall.

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus