Leia vastused

Kas teises programmis koostatud e-arveid on võimalik importida Standard Booksi?Uuendatud 07. juuli 2020

On võimalik eeldusel, et teine süsteem on võimeline arved eksportima Eesti e-arve standardi formaadis (xml), ning teises süsteemis kasutatavate arvete numbriseeriad on sama loogikaga nagu Standard Booksis (ainult numbriline – ilma tähtede, kirjavahemärkide ja tühikuteta).
 
Kui oled klientidele koostanud müügiarved teises programmis ja soovid need xml formaadis käsitsi importida Standard Booksi programmi, siis saad seda käsitsi teha moodulis Müügiarved > Funktsioonid > Impordid > E-arve.

Et Books oskaks imporditavatele arvetele panna samad dokumendinumbrid nagu teises süsteemis, siis seda saab määrata moodulis Müügiarved > Seadistused > Müügiarve seadistused > valik “Imporditavate arvete numbriseeria“. Siin määratud numbrite vahemikku ei saa kasutada käsitsi sisestatavate müügiarvete peal, mida sisestad käsitsi otse Arvete registris.

Kui sa soovid imporditud e-arve omakorda Booksist edasi saata e-arvena, siis enne e-arvete importimist Booksi märgi siin seadistuses valik “Saada imporditavad arved e-arvena“. Nüüd võid Booksi importida e-arved. Kinnitamise hetkel saad neid omakorda e-arvena edasi saata.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus