Avaleht> Kasutajatugi> E-teenused> E-arved> Finbite> Kui müügiarve saata uuesti Finbite (Omniva) keskkonda, siis läheb kaasa vale pdf fail?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 23. aprill 2024

Kui müügiarve saata uuesti Finbite (Omniva) keskkonda, siis läheb kaasa vale pdf fail?

E-arvega kaasa minev PDF fail tekib automaatselt arve esimasel kinnitamisel. Kui kasutajale on seadistatud õigus arveid parandada, siis tuleb olla tähelepanelik ja sama arvet uuesti saates tuleb enne ära kustutada PDF fail “kirjaklambri” ikooni alt.

Soovitame siiski parandused viia läbi krediteerimisega. Kui oled avastanud arve sisestamisel vea, kuid arve on e-arvena juba ära saadetud, siis ei tohi arve peal enam muudatusi teha. Arve tuleb vajadusel krediteerida ja koostada uus korrektne arve.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Palun lisage oma e-posti aadress, et saaksime Sulle saata alternatiivse lahenduse.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Oluline teade Äriregistri (RIK) päringute kohta

14. jaanuar 2025

Äriregistri (RIK) päringu kasutamisel on… Loe edasi

2025 NIPINURK – Jaanuar

08. jaanuar 2025

Jaanuari nipinurk  Kas… Loe edasi

Digitaliseerimine on ettevõtte arengu alus — kasuta selleks riiklikku toetust!

07. jaanuar 2025

Olemaks jätkusuutlik ning konkurentsivõimeline ettevõte… Loe edasi