Leia kiirelt!

Kuidas e-maile ja arveid on võimalik saata firma e-maili aadressilt, mitte isiku omalt?Uuendatud 16. aprill 2021

Seda on võimalik lahendada kahel viisil:

A)  Moodul Müügiarved – Seadistused – Arve mail
See seadistus võib täidetud olla igas ettevõttes erinevalt, kui soovid igast ettevõttest saata erinevalt aadressilt.
See funktsioon toimib ainult müügiarvete saatmisel. Täida seadistuses lahter “E-maili saatja” (firma e-mail). Võid sisestada e-maili aadressi käsitsi, kuid siis näed saadetud e-maile ainult registris “Saatmisel e-mailid” (moodulis E-mail ja kasutad).

Kui soovid saadetud e-maile regulaarselt kontrollida lihtsamini, siis pead looma eraldi Postkasti selle jaoks. Selleks toimi nii:
1. Moodul “E-mail ja kaustad” – Seadistused – Postkastid. Koosta uus postkasti kaart.
Nimi – sisesta siia aadress, mida e-maili saajad näevad omalt poolt Saatja nimena (näiteks Firma Nimi).
Klass – vali (ctrl+enter) tüüp Konverents.
Väline aadress (Tunnused vahelehel) – sisesta siia e-maili aadress, millelt kiri välja läheb (näiteks, firma@firma.ee).
Märgi valik “Vasta läbi konverentsi“.
5. Moodul Müügiarved – Seadistused – Arve mail – lahtrisse “E-maili saatja” vali (ctrl+enter) eelnevalt loodud Postkasti nimi.
Kui nüüd e-mail välja saata, siis vastuvõttev pool näeb e-maili aadressi selliselt:   Konverentsi Nimi <väline@emailiaadress.ee>
Sellest postkastist saab saadetud kirju vaadata, aga kustutada ja muuta saab vaid see kasutaja, kes seadistuses “E-mail ja kaustade seadistuses” on määratud Admin.

 

B) Kui soovid, et kõikide töötajate või ainult müügiosakonna liikmete kõik e-mailid läheksid välja ühelt aadressilt (näiteks, myyk@firma.ee).

Selle võimaluse kasutamiseks peavad kasutajad/isikud, kes e-maile saadavad, olema lisatud registrisse “Globaalsed kasutajad” (moodul Tehnika).

1. Enne globaalse kasutaja seadistamist veendu, et kasutaja jaoks on sisestatud isiku kaart vähemalt ühte ettevõttesse, mida ta kasutab (moodul Üldine – registrid – Isikud).
Sellel isiku kaardil tuleb täita “Müük” vahelel lahter E-mail.

2. Globaalse kasutaja kaardil tuleb ridadele valida need ettevõtted, kuhu kasutaja siseneda ja e-maile saata tohib. Globaalse kasutajana saab isik siseneda kõikidesse määratud ettevõtetesse sama kasutajanime ja parooliga.

3. Globaalse kasutaja kaardil täida väli “E-maili aadress“, millelt on soov e-mailid välja saata (näiteks, myyk@firma.ee)

 

( arve mail / arvemail )

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus