Leia kiirelt!

Kuidas pangafaili importimisel käsitleda ridu, mis ei ole arvete tasumisega seotud?Uuendatud 20. jaanuar 2022

Pangaväljavõtte importimisel tuuakse Standard Books’i kõik kanded, mis failis eksisteerivad. Read, mis ei ole seotud arvete laekumisega/tasumisega või mille puhul süsteem ei suuda tuvastada kliendiga/tarnijaga seotud infot, need lisatakse uude registrisse moodulis Finants > Registrid > Töötlemata kanded.
Kasutajal on võimalik sinna registrisse tekkinud kaardist koostada kas laekumine, tasumine, finantskanne või loobuda salvestamisest.

Kui kasutaja hakkab koostama Töötlemata kanded registrist dokumenti (laekumine, tasumine, finantskanne või ei koosta), salvestatakse töötlemata kande tüüp ja seos vastava registriga. Järgmisel pangaväljavõtte faili importimisel on Standard Books võimeline automaatselt tuvastama sama tüübiga kande ja lisama selle vastavasse registrisse automaatselt või vahele jätma.
Näiteks, kui esimene kord jääb pangateenustasu töötlemata kannete registrisse, kuna programm ei tea veel, milliseid kontosid soovitakse kasutada. Kui nüüd koostada finantskanne ja siduda see pangakannete vastavusega, siis järgmine kord juba oskab programm automaatselt sellisest tehingust teenustasu kande koostada, samade kontodega.

Töötlemata kannetest finantskande loomise puhul küsib programm täiendavat informatsiooni:
– Kontod
– Objektid.

Vaata ka pangaväljavõtte kasutamise veebiseminari salvestust: VIDEO

 

(maksefailid, maksekorraldused, maksekorralduste, pangafailide, pangaväljavõte, panga väljavõtte, panga maksed, pangamaksed, pangatehingud, pangatehingute)

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus