Leia vastused

Kuidas seadistada kontod, mis vastavad Costpocketi kululiikidele?Uuendatud 28. veebruar 2023

Costpocketi veebikeskkonnas on võimalik määrata kuludokumentidele kululiike, et tuvastada, millist sorti kulutusega oli tegemist ja kuidas seda töötlema peaks. Loe, kuidas seda Costpocketis seadistada SIIT

Selleks, et Costpocketis olevad kululiigid oleksid automaatselt seotud sinu Standard Booksi kontoplaaniga ja Standard Booksi saabuvad kulutused ning kuluaruanded oleksid korrektselt süsteemi poolt täidetud, siis tuleb teha täiendav seadistus Standard Booksis:
moodul Kulutused > Seadistused > Costpocketi kulukontod

Täida seadistuse veerud järgnevalt:
Kulu tüüp – Vali Costpocketi kululiik (Costpocketis olevad vaikimisi kululiigid), mille soovid siduda mõne Standard Booksi kontoga. NB! Lisaks on võimalik valida “Oma valik”.

Oma kulu tüüp – Kui määrasid eelnevas veerus kulu tüübiks “Oma valik“, siis siia väljale tuleb sisestada Costpocketisse sisestatud kululiigi nimetus (äpis väli “Nimi“. NB! Sisesta täpne nimetus).
Päevarahade puhul sisesta siia: dailyAllowance
Sõidupäeviku puhul sisesta siia: privateCar

Konto – Vali (Ctrl+Enter) Standard Booksi kulukonto, mis määratakse eelnevalt valitud kululiigiga dokumendile väljale “Konto”. Päevarahade ja sõidupäeviku konto kaartidele tuleb valida käibemaksukood (lahter “KM-kood“), mis oleks käibemaksuta.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus