Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 17. märts 2021

Kuidas sisestada eelarveparandusi?

Selles registris saad muuta oma ettevõtte prognoose. Eelarveparandustega saad aastaeelarveid parandada, et hetkeolukorda adekvaatsemalt hinnata. Eelarveparanduse kaarte võid alati muuta (NB! Eelarvet mitte, et säiliks algne prognoos).

Ava Finants mooduli register Eelarveparandused. Vali Koosta menüüst “Uus eelearveparandus“, kui soovid sisestada uut kaarti või tee Koopia juba olemasolevast.

Eelarveparanduse kaardi täitmine on sarnane Eelarve sisestamisega. (loe Eelarvete kohta SIIT)

Konto – Sisesta konto number, millele tahad Eelarveparandust koostada. Üks eelarveparanduse kaart kehtib ühe konto kohta.

Nimetus – Programm sisestab siia konto nimetuse.

Objekt – Kui sisestad Eelarveparandust mingi Objekti kohta, sisesta selle objeki kood siia. Nii saad koostada eelarveid erinevatele osakondadele. Iga Konto/Objekti kombinatsiooni kohta tuleb koostada eraldi Eelarveparanduse kaart (kasuta Koopiat).

Kui sisestad objektide kaupa eelarveid, siis pead igale kontole sisestama ka üldise Eelarveparanduse (st erinevate Objektidega sisestatud Eelarveparanduste summa). Selleks tee uus Eelarveparandus ning sisesta konto ja periood. Salvesta kaart ja vali Operatsioonide menüüst käsklus “Arvuta konto eelarveparandus objektide põhjal”.

% eelarvele –  kasuta võrdluseks algse Eelarvega sama Konto/Objekti kombinatsiooni kohta. Kui sisestad siia “10”, lisatakse algsele eelarvesummale 10% , kui sisestad “-10”, lahutatakse 10%. Peale protsendi määramist sisesta kuupäevad. Need peavad olem samad, mis algsel Eelarvel. Seejärel vali Operatsioonide menüü käsklus “Arvuta summad ümber“. Kui kuupäevad ei klapi Eelarve kuupäevadega, saad summade ümberarvutamisel valed tulemused.

Periood – Sisesta majandusaasta eelarveperioodi algus- ja lõpukuupäevad.

Kuupäev – Sisesta igale eelarveperioodi lõigule alguskuupäev. Perioodi lõikude arv ei ole ette antud, kuid  see peab vastama seal määratud ridade arvule.

Väärtused – Sisesta igale perioodi lõigule absoluutväärtus.

Eelarve – Programm arvutab selle väärtuse ise, kui käivitadoperatsiooni menüü funktsiooni “Arvuta summad ümber”.

Salvesta.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Excellent Business Forum – kergitame saladusloori sündmuse osas!

21. veebruar 2024

Eelmisel aastal alguse saanud uus… Loe edasi

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebruar 2024

Standard Books äritarkvara… Loe edasi

Soovitusindeksi tulemus – meil väga hea klienditeenindus!

16. veebruar 2024

Soovitusindeksi kokkuvõte Kliendid hindavad… Loe edasi