Leia vastused

Kuidas sisestada uusi tegevusi?Uuendatud 22. juuni 2023

Tegevuste sisestamiseks on mitu võimalust:

1. Kui Kalender on ekraanil avatud, klõpsa Uus tegevus. Uue Tegevuse Tüüp on Kalender ja Sümbol=Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

2. Kui Tegevus on ekraanil avatud, klõpsa Koopia. Uuele Tegevusele antakse kopeeritava Tegevuse Alguskuupäev. Lõppkuupäeva väli on tühi.

3.Kui Isikliku kalendri aruanne on ekraanil avatud, klõpsa tekstil “Uus tegevus” aruande ülaservas. Uue Tegevuse Tüüp=Kalender ja Sümbol= Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

4.Kui Kliendi hetkeseisu aruanne on ekraanil avatud, klõpsa tekstil “Uus tegevus” aruande ülaservas. Uue Tegevuse Tüüp= Tööülesanne ja Sümbol=Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

5. Kui Tööülesannete nimekiri on ekraanil avatud, klõpsa Uus tööülesanne. Uue Tegevuse Tüüp =Tööülesanne ja Sümbol=Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

6. Kui töötad Kliendikirjade, Ostuarvete, Pakkumiste, või Müügitellimustega, vali uue Tegevuse koostamiseks Koosta menüüst käsklus “Tegevus” . Uue Tegevuse Tüüp= Tööülesanne ja Sümbol=Muu. Alguskuupäev ja Algusaeg sõltuvad registrist, millest Tegevus koostati. Uuele Tegevusele antav Tüüp määratakse seadistuses Tegevuste tüübid, allsüsteemid. Uus Tegevus avatakse aknas Tegevus: Vaata. Tee vajalikud muudatused ja salvesta kaart, klõpsates Salvesta. Kui Sa ei soovi Tegevust salvestada, vali Kaardi menüüst käsklus Kustuta.

7. Kliendikirjadest, Arvetest ja Ostuarvetest saad lasta Tegevusi koostada automaatselt nende kaartide kinnitamisel ja salvestamisel. Seda saad teha Kliendihalduse mooduli seadistuses “Tegevuste tüübid, allsüsteemid“. Niimoodi koostatud Tegevused salvestatakse, kuid neid ei avata automaatselt ekraanile. Ka siin on Tegevus ja kaart, millest see koostati, omavahel seotud Kirjaklambri kaudu.

8. Kui Kliendi kaart on ekraanil avatud, vali uue Tegevuse koostamiseks Koosta menüü käsklus “Töövoo tegevus“. Uue Tegevuse Tüüp= Tööülesanne ja Sümbol=Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

Tegevuse kaardi väljade kohta saad lugeda täpsemalt SIIT

Vaata ka VIDEOT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus