Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Kliendihaldus/CRM> Veel Kliendihaldusest> Kus saan sisestada uusi tegevusi?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 04. aprill 2024

Kus saan sisestada uusi tegevusi?

Tegevuste sisestamiseks on mitu võimalust:

1. Kui Kalender on ekraanil avatud, klõpsa Uus tegevus. Uue Tegevuse Tüüp on Kalender ja Sümbol=Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

2. Kui Tegevus on ekraanil avatud, klõpsa Koopia. Uuele Tegevusele antakse kopeeritava Tegevuse Alguskuupäev. Lõppkuupäeva väli on tühi.

3.Kui Isikliku kalendri aruanne on ekraanil avatud, klõpsa tekstil “Uus tegevus” aruande ülaservas. Uue Tegevuse Tüüp=Kalender ja Sümbol= Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

4.Kui Kliendi hetkeseisu aruanne on ekraanil avatud, klõpsa tekstil “Uus tegevus” aruande ülaservas. Uue Tegevuse Tüüp=Tööülesanne ja Sümbol= Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

5. Kui Tööülesannete nimekiri on ekraanil avatud, klõpsa Uus tööülesanne. Uue Tegevuse Tüüp=Tööülesanne ja Sümbol= Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

6. Kui töötad Kliendikirjade, Ostuarvete, Pakkumiste, või Müügitellimustega, vali uue Tegevuse koostamiseks Koosta menüüst käsklus “Tegevus” . Uue Tegevuse Tüüp=Tööülesanne ja Sümbol= Muu. Alguskuupäev ja Algusaeg sõltuvad registrist, millest Tegevus koostati. Uuele Tegevusele antav Tüüp määratakse seadistuses “Tegevuste tüübid, allsüsteemid“. Uus Tegevus avatakse aknas Tegevus: Vaata. Tee vajalikud muudatused ja salvesta kaart, klõpsates Salvesta. Kui Sa ei soovi Tegevust salvestada, vali Kaardi menüüst käsklus Kustuta.

7. Kliendikirjadest, Arvetest ja Ostuarvetest saad lasta Tegevusi koostada automaatselt nende kaartide kinnitamisel ja salvestamisel. Seda saad teha Kliendihalduse mooduli seadistuses “Tegevuste tüübid, allsüsteemid“. Niimoodi koostatud Tegevused salvestatakse, kuid neid ei avata automaatselt ekraanile. Ka siin on Tegevus ja kaart, millest see koostati, omavahel seotud Kirjaklambri kaudu.

8. Kui Kliendi kaart on ekraanil avatud, vali uue Tegevuse koostamiseks Koosta menüü käsklus “Töövoo tegevus“. Uue Tegevuse Tüüp= Tööülesanne ja Sümbol=Muu. Alguskuupäevaks ja Algusajaks on käesolev kuupäev ja kellaaeg.

Tegevuse kaardi väljade kohta saad lugeda täpsemalt SIIT

Vaata ka VIDEOT

Sind võivad huvitada ka need artiklid:

Kuidas täita tegevuse kaarti?

Kuidas kustutada Tegevuse kaarti?

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete… Loe edasi