Leia kiirelt!

Milliseid andmeid saab oma veebipoega vahetada?Uuendatud 13. september 2016

Standard Books või Standard ERP tarkvarapaketid võimaldavad oma andmebaasist eksportida peaaegu kõiki registreid ja tabeleid (näiteks, liidestamiseks e-poega). Sama kehtib andmete importimise kohta. Standardformaadis failid sisaldavad vaikimisi kõiki andmevälju, mis on ka kasutajale programmis näha.
Andmete valik sõltub ekspordi või impordi tehnilisest lahendusest.

A) API päringud:
API lahenduse kasutamisel on võimalik andmebaasist saada või saata XML formaadis infot. Päringuid on võimalik teha enamusest andmebaasi registritest. API kasutamise kohta loe täpsemalt SIIT
Erilahenduste ja spetsiifiliste projektide puhul võta ühendust meie projektijuhtidega myyk@excellent.ee

B) Käsitsi eksporditav fail TXT formaadis: 
Standard Books ja Standard ERP standardversioonides on võimalik käsitsi eksportida registreid ja seadistusi, mis on nähtavad Integratsiooni moodulis – Funktsioonid – Ekspordid. See sobib kasutamiseks ühekordselt andmebaaside esmasel ülesehitamisel.

C) Automaatselt eksporditav TXT fail:
Standard Books standardversioonis automaatselt eksporditavate registrite loetelu on väiksem, need valikud on nähtavad Tehnika moodulis – Seadistused –  “Automaatsed ekspordid”.
Standard ERP paketi ja Standard Books erilahenduse kasutamisel luuakse automaatsed ekspordid vastavalt kliendi soovile.

D) Andmebaasi imporditavate andmete osas piiranguid peaaegu pole, kuid soovitame enne lahenduse loomist nõu pidada meie konsultatidega.

(e-pood, liidestamine)

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus