Leia vastused

SEADISTUSED PANGATEHINGUTE PANKA SAATMISEKS JA VASTUVÕTMISEKS PANGAST (KÄSITSI ja AUTOMAATSELT)Uuendatud 08. november 2022

Standard Books programmist on võimalik saata panka Tasumisi, Palga Väljamakseid, kulutuste Väljamakseid ning importida Laekumisi. Maksekorraldused on võimalik internetipanka saata käsitsi failina või automaatse pangaliidese kaudu otse programmist. Panga väljavõte on samuti võimalik importida failina või automaatselt.

Kõikide pangaga seotud tehingute eksportimise ja importimise võimalused ning vajalikud seadistused on kirjeldatud siin juhendis: PDF

Automaatseks pangatehingute saatmiseks/vastuvõtmiseks on vaja vastav teenus aktiveerida selle juhise järgi siit: PDF

Vaata ka pangaväljavõtte kasutamise veebiseminari salvestust: VIDEO

NB! Tähelepanu viitenumbri kasutamisel:
Ole tähelepanelik, kui kasutad viitenumbreid ja soovid tasumised panka saata nii, et tekiks üks maksekorraldus tarnija kohta. Kui kasutad kontaktipõhist viitenubrit (ehk viitenumber on alati sama igal arvel), siis saad seda võimalust lihtsalt kasutada:
moodul Ostuarved – Funktsioonid – Ekspordid – SEPA maksed – valik “Üks maksekorraldus tarnija kohta”.
Kui kasutad arvepõhist viitenubrit (ehk iga arve puhul on erinev viitenumber), siis ei ole seda funktsiooni mõitslik kasutada, sest ühel maksekorraldusega ei saa saata mitut viitenumbrit. Arvepõhise viitenumbri kasutamisel saada iga tasumine eraldi, mitte koondatult.

 

 

(SEPA eksport, import, tasumise, tasumiste eksportimine, importimine, laekumise, laekumiste eksportimine, maksefailid, maksekorraldused, maksekorralduste, pangafailide, pangaväljavõte, pangaväljavõtte, panga väljavõtte, panga maksed, pangamaksed, pangatehingud, pangatehingute import, pangakannete eksportimine, panga kannete, pangafaili eksport, pangaseadistused, panga seadistused, automaatne import, automaatne eksport, automaatse importimise, automaatse eksportimise, pangalink)

 

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus