Leia vastused

Tarnijale on registreeritud ettemaks Tasumisena, kuid seda tasumist ei ole näha, kui valida ostuarve peal Operatsioonide menüüst “Seo ettemaksuga”?Uuendatud 31. detsember 2014

Ostuarve operatsioonide menüü funktsiooni “Seo ettemaksuga” saab kasutada vaid nende ettemaksude puhul, millele on antud sisestamise hetkel Ettemaksu number (Tasumise dokumendi D.osal). Ettemaksu number peab olema unikaalne. Kõige paremini sobib sama Tasumise enda dokumendi number või Ostutellimuse number.

Kui ettemaksu numbrit algselt ei sisestatud, siis ei saa kasutada “Seo ettemaksuga” funktsiooni. Sellisel juhul tuleb ostuarvega sidumine teha uue Tasumise kaardiga nii:
– esimesele reale sisesta ostuarve nr., ettemakstud summa sisesta lahtrisse “Tasutud summa”, 
– teisele reale jäta Arve number tühjaks ning ettemaksu summa sisesta lahtrisse “Tasutud summa”. Teise rea summale lisa miinusmärk ette (NB! Kontrolli, et miinusmärk ilmuks ka “Pangasumma” lahtrisse automaatselt).

NB! Valuutas ettemaksude puhul ei tohi kasutada seda varianti, vaid tuleb kasutada ainult ettemaksu numbriga tasumist, nagu kirjeldatud SIIN

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus