Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 05. märts 2024

Kui müügiarveid väljastatakse teisest süsteemist, kas Booksis saab lisada teise arve numbri?

Standard Booksis on müügiarvete peal programmi enda poolt tekitatud arve number. Lisaks on võimalik kasutada teist numbrit (Ametlik Numbriseeria), juhuks kui arveid imporditakse teistest süsteemidest, või sisestatakse arveid teises süsteemis käsitsi, kus on erinev arvete numbrite loogika kui Standard Booksis.

Kui arveid imporditakse teisest süsteemist Standard Books programmi, siis tekivad Booksis arvetele kaks dokumendinumbrit. Üks number tekib Booksi oma numbriseeriast, teine number on originaalarve number ehk teisest süsteemist. Teise süsteemi arvenumber ilmub müügiarvele lahtrisse “Ametlik seerianumber“. Kui Booksi enda arvenumbri formaadile on kindel nõue kasutada ainult numbreid, siis “Ametliku numbriseeria” lahtris numbri formaadi piiranguid ei ole.

KMD INF aruande vaatamisel on võimalik aruande määramisaknas valida “Kasuta müügiarve Ametlikku seerianumbrit“. Selle valikuga oskab Standard Books ise näidata õiget numbrit, ehk kõigil arvetel, kus on ametlik seerianumber täidetud, läheb KMD INF-i aruandesse number lahtrist “Ametlik seerianr.”  ja nendel arvetel, kus see on tühjaks jäetud, läheb tava arvenumber lahtrist “Nr“.

Sind võivad huvitada ka need artiklid:

Kuidas leida arvet ametliku seerianumbri järgi?

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. aprill 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Kuidas Viimsi Vesi koostab arveid ühe päevaga?

18. aprill 2024

Viimsi Vesi… Loe edasi

APRILLI NIPINURK – kliendiklassifikaatorid, varjatud rida müügiarvele, automaatlausendite ja arvutusvalemite seadistamine jpm

17. aprill 2024

APRILLI NIPID Mis… Loe edasi