Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 15. detsember 2022

Seadistus “Kreeditarve sisemärguanded”

Moodul Ettevõtte märguanded > Seadistused > Kreeditarve sisemärguanded
Seadistus võimaldab teavitada vastutavat kasutajat iga kord, kui sisestatakse uus Kreeditarve. Teavitus saadetakse e-maili teel kasutajale, kes on siin seadistuses määratud. Kreeditarve on lisatud ka e-maili külge.

Saatjaks saab olema postkast, mis on määratud “E-mail ja kaustad” moodulis seadistuses “Emaili ja kaustade seadistused” lahtrisse “Süsteemist“. Kui aruanne ei jõua saaja postkasti, siis tõenäoliselt on põhjuseks, et “Emaili ja kaustade seadistused” on täitmata.

Seadistuse valikud:

E-mail kreeditarvelt – Märgi see valik, kui soovid, et kreeditarve kinnitamisel saadetakse automaatselt teade kasutajale, kes määratud allpool.
Limiit – Määra siin kreeditarve summa piir, mille ületamisel automaatne e-maili teavitus saadetakse. Saaja saab teate, kui kreeditarve summa (koos KM-ga) on suurem kui siin määratud väärtus. NB! Valuuta konverteerimist ei toimu. Näiteks, kui limiit on määratud 1000.00, siis saadetakse teavitused 1000.01 USD kui ka 1000.01 GBP puhul ikkagi.
Std. tekst – Vali (ctrl+enter) siia tekst Standard Tekstid seadistusest. Standard Teksti kaardile sisestatud tekst kopeeritakse e-maili sisusse, mis teatena väja saadetakse.
Vastuvõtja – Sisesta globaalse kasutaja või isiku kood, kellele teavitused saadetakse, kui kreeditarve kinnitatakse. Siin määratud globaalsele kasutajale või isikule peab olema loodud ka Postkast, muidu teavitust ei saadeta.

Kui seadistus täidetud, vajuta Salvesta.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Lippude tootmine kiireks ja sujuvaks

26. veebruar 2024

Lippude ja tekstiiltoodetega… Loe edasi

Excellent Business Forum – kergitame saladusloori sündmuse osas!

21. veebruar 2024

Eelmisel aastal alguse saanud uus… Loe edasi

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebruar 2024

Standard Books äritarkvara… Loe edasi