Leia vastused

Kas saan kinnitust tagasi võtta?Uuendatud 11. juuli 2023

Müügiarve ja teised raamatupidamise algdokumendid tuleb programmis kinnitada (dokumendil linnuke “Kinnita“). Selle tulemusena ilmub dokument aruannetesse, saab märkida laekumisi ja tekivad automaatselt kanded Finants moodulisse.

Kinnitatud dokumenti ei tohi muuta, v.a. üksikud väljad, mis ei mõjuta raamatupidamist. Näiteks, kinnitatud müügiarve peal saab korrigeerida: kliendi nimi, aadress, keel ja laekumistähtaeg. Kinnitatud Lähetuse (saatelehe) peal saab muuta: Linnast, Linna, Sadamast, Sadamasse, Kommentaar, Lähetusviis, Müügilepingu tüüp.

Kui avastad eksimuse, tuleb teha vastav korrigeeriv dokument. Näiteks, kui eksisid müügiarve sisestamisel ja avastad seda peale kinnitamist, tuleb teha kreeditarve või tühistada. Teiste dokumentide puhul on ka kindel parandamise protseduur, kinnitamise eemaldamise asemel.

Kinnituste eemaldamine on võimalik administraatori õigustega, mida tohib aktiveerida erijuhtudel. Selle kasutamiseks pea kindlasti nõu meie konsultandiga info@excellent.ee või tel. 6691111

 

 

 

(kinnituse ära võtmine, kinnituse eemaldamine, kinnita maha võtmine, parandamine, muutmine, korrigeerimine, kinnitamine, kinnitused)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus