Leia kiirelt!

Mis erinevus on tasumise operatsioonide menüü valikul “Lisa uus teenustasu” ja tasumise H.osal “Teenustasu”?Uuendatud 29. september 2016

Tasumise kaardil operatsioonide (“rattake”) menüü all on valik “Lisa uus teenustasu”. Seda funktsiooni saab kasutada siis, kui pead maksma panga teenustasu, mis võetakse Ostuarve summast.

Kui aga pead maksma pangale teenustasu veel ostuarve summale lisaks, kasuta välja “Teenustasu” tasumise kaardi I. osal. Õige kasutusviis:
uuele tasumisele vali ostuarve number (Ctrl+Enter), aktiveeri rida, vali operatsioonide menüüst “Lisa uus teenustasu”. Tekib automaatselt uus rida, millel on tekst “Teenustasu”, sisesta teenustasu summa viimasesse veergu. Tasumisest kinnitamisel tekkinud finantskandel debiteeritakse seadistuses “Lausendamine, ost” määratud “Pangakulu” kontot.

NB! Alates 8.1 versioonist on valik “Lisa teenustasu” eemaldatud operatsioonide menüüst. Selle leiab nüüd nii: kui ostuarve numbri oled sisestanud, siis vajuta hiire parema klahviga rea numbri peale. Avaneb menüü koos valikuga “Lisa teenustasu” 


Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus